Adobe - PhotoShop
Нужна ти е регистрация във форума, за да можеш да имаш достъп до всички функции на сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Adobe - PhotoShop
Нужна ти е регистрация във форума, за да можеш да имаш достъп до всички функции на сайта.
Adobe - PhotoShop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Lagertha
Lagertha
Брой мнения : 4
Присъединил : 31.12.2017

Дизайн на форума. Empty Дизайн на форума.

Нед Дек 31 2017, 13:55
Срамота е фотошоп форум да стои с такъв сток дизайн. Платформата също е леко куца. Портала е напълно излишен + има наблъскани добавки, които са излишни и излишно бавят форума.

ПП: [You must be registered and logged in to see this link.] Подобен дизайн е много по-практичен.
Йордан Йорданов
Йордан Йорданов
Admin
Брой мнения : 37
Присъединил : 14.12.2017
Години : 27
Местожителство : България, София
https://photoshop.bulgarianforum.net

Дизайн на форума. Empty Re: Дизайн на форума.

Пон Яну 01 2018, 23:16
@bellerose  : Здравей, на какво да отговоря първо ? Фотошоп форум да стои с такъв сток дизайн?  Не мислиш, че е подходящ за PS форум но аз мисля обратното ай стига сме ходили по един и същ лед нека разнообразим всичко както и качестовото ! И да това е безплатна платформа която е много години и не е мръднала и просто реших и аз да им се доверя и да качват качествени неща които ще помогнат.  Разгледах функцийте на форума и платформата която предлага тя и също видях доста гъвкави начини за моделиране по свой начин , което е много добре за мен и за хората в този нищо , че в момента активноста е минимална , леко по леко се строй дворец . Портала е напълно излишен - с това нещо съм съгласен , но той е главно за реклама и баннери с други сайтове както и място което да слагам линкове за гласуване към сайта в бгтоп статистики и така на татък , не мисля да го махам не е нужно да се посещава. Има наблъскани глупости да , на никой не пречат и то най-вече на потребителите.  Не мисля, че форума е бавен с каквото и да зарежда с максимална скорост както и URL си работи перфетно и всичко свъразано с този форум е доста добре . Извинявам се но рекламите не са позволени тук ! Благодаря за мнението , лека вечер и всичко най - добро от сърце . Всичко останало е суета !
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите